zpět na domovskou stránku

David Paťorek ...


se zabývá prodejem a servisem výpočetní a kancelářské techniky. Cílem je nabídnout široké spektrum služeb v této oblasti s následným záručním i pozáručním servisem a poradenskou činností související s tímto sortimentem.
Orientuji se nejen na koncového zákazníka, nýbrž i na společnosti s cílem optimalizování výběru nejvhodnější techniky a software pro nejrůznější provozy. Pomohu Vám zorientovat se v možnostech a kvalitě různých komponent a systémů. Umím připravit a dodat jak běžné konfigurace osobních počítačů, tak i specializované sestavy.
Mnoho mých zákazníků i pokročilých uživatelů v poslední době bojuje s viry a zejména s problémy se zabezpečením svých počítačů a sítí připojených k Internetu. Tyto problémy se nevyhýbají ani domácím uživatelům. Řeším také otázky a problémy související s instalací nejrůznějšího hardware a software dle potřeb zákazníků. Nabízím za velmi přijatelné ceny řešení těchto problémů, ale i permanentní vzdálenou správu a administraci Vašich sítí a jednotlivých PC, jak pro jednotlivce, tak i pro firmy.
Provádím poradenskou činnost a zaškolení zaměstnanců, nebo uživatelů výpočetní techniky v programech, které budou používány na pracovištích nebo v domácnostech. Dávám Vám záruku na bezpečnost vašich dat a diskrétnost při jejich manipulaci. Doufáme, že na mých stránkách naleznete veškeré potřebné informace. Pokud hledáte firmu, která se postará o Vaši výpočetní techniku, kontaktujte mne. Společně najdeme odpověď na Vaše otázky a optimální řešení Vašich problémů.

   David Patorek    ::    Bohumínská 73, 710 00 Ostrava    ::    mob: 605.770.753    ::    e-mail: servis@patorek.cz